Konferencja EPE'21

Opis

Cykl: EPE 2021

Życiowe tematy w eksperckim ujęciu. Rozmowa psycholożki i psychiatry o tym, jak radzić sobie ze zmęczeniem i stresem każdego dnia - w gabinecie i poza nim. Proste, pomocne wskazówki.

 • Skąd czerpać energię?
 • Jak przejść z trybu „praca” w tryb „prywatne”.
 • Jak rozmawiać z pacjentem?
 • Kiedy i jak odpuszczać?

Ocena materiału

Oceń materiał
0.0
/
5.0

Autorzy

 • Piotr Wierzbiński
  Autor dr n. med. Piotr Wierzbiński

  MEDSOLVER Sp. z o.o. Sp k.

  Dr n. med. Piotr Wierzbiński - urodził się 05.09.1978 roku we Włocławku, w 1997 roku ukończył Liceum Ziemi we Włocławku, w roku 2004 ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W latach 2006 - 2014 asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wykładowca Psychiatrii Klinicznej na Akademii Muzycznej w Łodzi. Od 2015 roku prowadzi poradnię Medsolver w Łodzi. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii, w 2011 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za pracę pt."Ocena sylwetki psychologicznej i polimorfizm genu dla receptora endokannabinoidowego CNR1 u osób po próbach samobójczych".

  W 2015 roku ukończył Master Psychopharmacology Program w Neuroscience Educational Institute (NEI) w USA, którego przewodniczącym jest Prof. Stephen M Stahl.

  Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Psychiatrii Sportowej. Rozwój naukowy kontynuuje uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych w Polsce i za granicą, gdzie wielokrotnie był aktywnym uczestnikiem i prelegentem. Jest autorem ponad 60 publikacji naukowych oraz licznych doniesień zjazdowych poświęconych farmakoterapii w psychiatrii, psychiatrii sportowej, samobójstwom oraz pograniczu medycyny somatycznej i psychiatrii. Współautor książki „Depresja 2016”. W ramach rozwoju naukowo - klinicznego trzykrotnie odbył wyjazdy szkoleniowe do Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu w Sienie, we Włoszech. Główny obszar zainteresowań zawodowych to: farmakoterapia chorób psychicznych, problem oporności na leczenie, interakcje leków i działania niepożądane podczas leczenia, pogranicze psychiatrii i medycyny somatycznej, psychiatria sportowa i problematyka samobójstw. W wolnych chwilach i nie tylko uprawia sport, pasjonat koszykówki, wielokrotny uczestnik i medalista Mistrzostw Polski Uczelni Medycznych oraz Ogólnopolskich Igrzysk Lekarskich. Interesuje się filozofią, historią polityczną, wraz z rodziną lubi podróżować, szczególnie do Włoch.

 • Jedna z najbardziej znanych psychoterapeutek w Polsce. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też prowokacyjna i szczera aż do bólu. Psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad 30-letnią praktyką w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Absolwentka psychologii i filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładała psychologię na Gender Studies na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Prowadzi liczne warsztaty rozwojowe dla kobiet. Prowadzi wykłady motywacyjne w całej Polsce.
  Autorka 22 książek psychologicznych i terapeutycznych: Nie bój się życia, Kup kochance męża kwiaty, czyli jak uniknąć zdrady, Chcę być kochana tak jak chcę, Bajki rozebrane, Instrukcja obsługi ludzi toksycznych, Być kobietą i nie zwariować, Słone Ciasteczka, Bez cukru, Blaski życia, Jak pies z kotem. Publikuje i udziela wywiadów do wielu pism, ale na stałe pisze felietony do magazynu Zwierciadło. Prowadzi codzienne rozmowy w warszawskim Radiu Kolor. Często gości jako ekspert w wielu programach telewizyjnych i radiowych. Układa piosenki i je śpiewa podczas koncertów w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i ukochanym Kazimierzu Dolnym. W 2020 wydała  pierwszą autorską płytę.

Tagi