Data publikacji 18.04.2023
Czas czytania ok. 1 min

Konferencje w ramach Eksperckiego Programu Edukacyjnego odbywają się od 20 lat. Jest to cykl dla lekarzy i lekarek szukających wiedzy u najlepszych wykładowców i wykładowczyń. Na konferencji w dniach 14-16.04.2023 było ponad 700 takich osób!

Farmaceutyczny wyścig narodów i opieka koordynowana

Czy Polska jest bezpieczna pod względem lekowym? Wykład dr Bartoszewicza z SGH nie pozostawia wątpliwości, że daleko nam do tego. Podczas konferencji doktor podzielił się tą wiedzą ze środowiskiem medycznym. Drugim aktualnym tematem spoza wiedzy o diagnostyce i leczeniu była opieka koordynowana. Te wykłady wzbudziły ogromne zainteresowanie i dyskusje w kuluarach.

Kardiologia, gastrologia, dermatologia i dużo więcej

Sercem konferencji są wykłady merytoryczne dotyczące leczenia i diagnostyki oparte o najnowsze dane i praktyczne wskazówki. Podczas tegorocznej edycji pojawiły się wykłady z: kardiologii, gastroenterologii, alergologii, urologii, nefrologii, dermatologii, diabetologii, zdrowia seksualnego i okulistyki wypełnione aktualnymi informacjami i zaleceniami.

Poszukiwanie szczęścia i uczenie się

Podczas konferencji słuchacze i słuchaczki ruszyli również na poszukiwanie szczęścia. Wykład psychiatry na ten temat przykuł uwagę, podobnie jak ten na temat uczenia się. Uczestnicy i uczestniczki konferencji mogli zabrać tę wiedzę ze sobą w postaci książek obu wykładowców.

Odbyły się też zajęcia praktyczne, czyli warsztaty ze stanów nagłych, na których można było przypomnieć sobie i przećwiczyć m.in. masaż serca.

Więcej niż stoiska

EPE to nie>