Data publikacji 26.03.2024
Czas czytania ok. 2 min

Już po raz piąty Polpharma zdobyła nagrodę w konkursie Etyczna Firma organizowanym przez Puls Biznesu przy merytorycznym wsparciu PwC Legal. Za rok 2023 zostaliśmy uhonorowani tytułem Lidera Etyki.

Dwuetapowy konkurs składał się z obszernej ankiety i audytu opisanych przez nas praktyk.
W tegorocznej edycji zgłosiło się 78 firm, 34 zakwalifikowały się do drugiego etapu, 14 otrzymało tytuł Etycznej Firmy, a 4 firmy współdzielą z nami podium Liderów Etyki 2023. Konkurs Etyczna Firma, jako jedyny na rynku, od 10 lat wyróżnia najlepsze wzorce postępowania w biznesie.

Nasz sposób prowadzenia biznesu oparty na fundamencie najwyższych standardów prawnych i etycznych oraz transparentności kształtuje reputację Polpharmy jako organizacji odpowiedzialnej społecznie, która dba o potrzeby swojego otoczenia i stawia czoła wyzwaniom współczesności – technologicznym, społecznym i środowiskowym. Cieszymy się, że zostało to docenione.
Stworzenie silnej, włączającej kultury organizacyjnej, gdzie krwioobiegiem są firmowe wartości to ogromna praca całego naszego zespołu, dziękujemy wszystkim naszym Pracownikom.
Nagrodę dla Polpharmy odebrali: Agnieszka Deeg-Tyburska, Szefowa Departamentu Prawno-Organizacyjnego, Bezpieczeństwa Prawnego i Patentów, Patryk Kausa, Ekspert ds. Compliance oraz Paulina Zygier, Ekspertka ds. Zrównoważonego Rozwoju i Komunikacji Korporacyjnej.

zdj 1 Etyczna.jpg

statuetka.jpg