Najczęściej zadawane pytania

 • Polpharma dla Ciebie to portal tylko dla lekarzy, dlatego logowanie jest niezbędne. Aby zapewnić rzetelną weryfikację uprawnień do dostępu do treści przeznaczonych dla lekarzy, w momencie rejestracji nowego użytkownika jednorazowo prosimy o podanie numeru prawa do wykonywania zawodu (PWZ), które następnie jest sprawdzane w Centralnym Rejestrze Lekarzy (NIL). Weryfikacja obecności w bazie NIL wymaga zestawienia numeru PWZ z datą urodzenia, dlatego konieczne jest jednorazowe podanie również tej informacji. Data urodzenia jest przetwarzana tymczasowo, wyłącznie w procesie weryfikacji z Centralnym Rejestrem Lekarzy.  Po pozytywnej weryfikacji NIL, prosimy także o wyrażenie zgód administracyjnych i podanie innych danych osobowych, które pozwolą nam utworzyć konto PharmaPass, dzięki któremu zyskasz dostęp do wszystkich logowanych serwisów internetowych Polpharmy przeznaczonych dla lekarzy. Podanie danych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia prawidłowej rejestracji PharmaPass.

 • Pharma Pass to wyjątkowe konto, dzięki któremu za pomocą jednego loginu i hasła masz dostęp do wszystkich serwisów internetowych Polpharmy wymagających logowania, w tym do portalu Polpharma Dla Ciebie. Dzięki jednorazowej rejestracji w Pharma Pass zyskujesz dostęp do:

  • portalu PolpharmaDlaCiebie.pl;
  • portalu Polpharma.tv;
  • akcji edukacyjnych i konkursowych z nagrodami.
 • Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas niezmiernie ważne i są one szczególnie chronione. Sprawdź jak o nie dbamy w Polityce Prywatności.

 • Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz zresetować je podczas logowania. Na adres e-mail zarejestrowany w PharmaPass otrzymasz wiadomość z linkiem, którego kliknięcie  pozwoli na łatwą zmianę hasła.

  Na koncie PharmaPass po zalogowaniu możesz także zmienić swój adres email. Jeśli zapomniałeś który adres email zarejestrowałeś w bazie PharmaPass, to możesz zalogować się za pomocą nr PWZ.  W takiej sytuacji będzie jednak konieczne podanie prawidłowego hasła.

  W przypadku innych problemów z logowaniem prosimy o kontakt pod adresem mailowym pomoc@pharmapass.pl.

 • Podczas pierwszej wizyty w portalu Polpharma dla Ciebie poprosiliśmy o wskazanie interesujących Cię zagadnień i specjalizacji. To bardzo ważne, bo tylko dzięki temu otrzymasz treści dopasowane do Twoich zainteresowań. Znajdziesz je w strefie Polecane dla Ciebie.

  Jeśli nie ustawiłeś jeszcze swoich preferencji, lub interesują Cię obecnie inne tematy, w każdej chwili możesz zmienić ustawienia klikając w „Moje konto” w prawym górnym rogu, a następnie wybierając Ustawienia. Znajdziesz tam listę tematów dostępnych w portalu, którą możesz dowolnie edytować. Nie zapomnij zapisać zmian.

 • Zależy nam, abyś lubił nasz portal, więc przygotowaliśmy możliwość wybrania wyglądu strony głównej spośród kilku dostępnych opcji. Kliknij w „Moje konto” w prawym górnym rogu strony głównej i wybierz Ustawienia. Zapoznaj się ze zdjęciami i wideo, które przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz jedno z nich, jako tło Twojej strony głównej. Nie zapomnij zapisać zmian. Po przejściu na stronę główną serwisu, wybrany przez Ciebie wygląd powinien już być dostępny. Jeśli nie widzisz zmiany, odśwież stronę w przeglądarce.

 • Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej. Możesz użyć też opcji filtrowania, która znajduje się po prawej stronie w większości stref portalu. Jeśli interesują Cię materiały dla Twojego pacjenta skorzystaj z wyszukiwarki w menu Materiały dla pacjenta lub wybierz odpowiednią specjalizację.

 • W Polecane dla Ciebie znajdziesz artykuły, wideo i inne treści dopasowane do Twoich zainteresowań zarejestrowanych w „Ustawieniach”.

  Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić Twoje zainteresowania. Kliknij w Moje konto w prawym górnym rogu, a następnie wybierz Ustawienia. Znajdziesz tam listę tematów dostępnych w portalu, którą możesz dowolnie edytować. Nie zapomnij zapisać zmian.

 • Skorzystaj z prostej funkcji „Na później”. Znajdziesz ją w formie ikony na każdym przeglądanym przez Ciebie materiale. Dzięki „na później” wrócisz do interesującego Cię materiału w dowolnej chwili.

 • Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz do nas na adres kontakt@polpharmadlaciebie.pl.

  Na wszelkie pytania odpowie również Twój przedstawiciel medyczny Polpharmy.

 • Bazę kontaktów dostosowaliśmy tak, aby ułatwić kontakt z nami w zależności od problemu czy potrzeb.

  Jeśli interesuje Cię:

  • kontakt z przedstawicielem medycznym skorzystaj z prostej wyszukiwarki: wybierz lek i/lub jednego z przedstawicieli przypisanego do regionu, w którym pracujesz
  • działania niepożądane – napisz tu
  • adres i dane firmy – znajdziesz je tu
  • zarządzanie Twoimi danymi osobowymi - Inspektor ochrony danych

Niestety nie znaleziono frazy

Upewnij się że wpisałeś frazę poprawnie lub wyszukaj inne hasło

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Jeśli nie zalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie zgłoś je nam, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej aby rozwiać Twoje wątpliwości.

Zadaj swoje pytanie