Data publikacji 03.10.2023
Czas czytania ok. 1 min

Polpharma zakończyła tegoroczną edycję Strefy na Zdrowie!

Akcją w Żywcu zakończyliśmy tegoroczny cykl bezpłatnych badań medycznych „Strefa na Zdrowie Polpharmy”. W tym roku byliśmy także w Ostrołęce, Starogardzie Gdańskim, Nowej Dębie i Radzyniu Podlaskim, umożliwiając mieszkańcom tych miejscowości zadbanie o swoje zdrowie. Łącznie wykonaliśmy 2522 konsultacji, połączonych z diagnostyką w ramach wszystkich gabinetów.

Strefa na Zdrowie Polpharmy to ważna inicjatywa mająca na celu poprawę stanu zdrowia mieszkańców polskich miast oraz promowanie profilaktyki zdrowotnej. W ramach programu przeprowadziliśmy różnorodne badania z zakresu kardiologii, pulmonologii, okulistyki i dermatologii. Każdy pacjent oprócz badania otrzymał fachową poradę lekarza oraz ewentualne wskazania do dalszego leczenia. Pacjenci podkreślali jak istotne jest dla nich to, że mogą skorzystać z konsultacji, na którą zazwyczaj czas oczekiwania jest bardzo długi. Jest to dla nas sygnał, że to co robimy jest ważne i potrzebne.

Program zainicjowany został w 2012. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 24 tysiące konsultacji podczas 117 akcji bezpłatnych badań.

SG2.jpg